LIFE BEYOND: Chapter 1. Alien life, deep time, and our place in cosmic history (4K)

9. den US Open. První čtvrtfinále. Jaké to bylo

US Open. Pánská síťovina
US Open. Ženská remíza

2:55. Venus Williamsová vyhrála 5 her za sebou se skóre 1: 3 a s nimi první hru. Sledujte náš online srovnávací přehled tohoto zápasu i dalšího zápasu mezi Sam Querrey a Kevinem Andersonem.

2:20. V předvečer zítřejšího zápasu Del Potro - Federer si jejich finále připomínáme zde stejně, v New Yorku, v roce 2009. Poté získal Argentinčan svůj zatím jediný titul na TBS.

2:00. pauza mezi odpoledním a večerním zasedáním na středním kurtu. Vše je připraveno na zápas Venus Williams - Petra Kvitova .

1:45. Bývalá americká tenistka Zina Garrison pomáhá wrestlingovému fondu po hurikánu Harvey.

1:20. Sledujte kroky jako čerstvě upečený semifinalista US Open-2017 Sloane Stephens dělá průlom od začátku srpna - od 934 do 34. Za jeden měsíc - minus 900 pozic! Fantastické!

0:55. Ukrajinská Elina Svitolina kdo prohrál bitvu o 1. místo na tomto turnaji, opouští New York s neocenitelnými zkušenostmi.

0:25. Sloane Stevens uložil napjatý zápas. Během třetí hry hrála brejky dvakrát, unikla z bodu zlomu a za stavu 1: 3, jinak by bylo obtížné se do zápasu vrátit. Nakonec jí diváci stále více pomáhali a Anastasia Sevastova začala na tento tlak reagovat a v důsledku toho více než její soupeřka udělala chybu v tie-break. Výsledkem je, že Stevens se stal prvním americkým semifinalistou turnaje. Její soupeřka bude stanovena dnes večer v zápase V. Williams - Kvitová. Sloane Stevens se pro třetí hlavní turnaj v řadě na americkém hardu dostal do semifinále a nyní vzroste z 934. místa na 34. místo! To je blbec!

23:30. Cvičení Petry Kvitové můžete sledovat hned naživo.

23:20. Ihned šla do šatny se Sloanovou taškou a lékař znovu vyšel k Anastasii. Tato sada trvala méně než ta předchozí - 39 minut a skončila zrcadlovým skóre. Američan provedl více úderů, ale soupeř počet chyb ještě výrazněji snížil. Sevastova zároveň sebevědomě udržovala své podání a vytvořila šance na někoho jiného, ​​z čehož si uvědomila ve 4. hře. Nebyla tam žádná esa a čtyřhra. Implementace bodu zlomu je 0/0 a 1/3, poměr vítězů a nevynucených chyb je 10/9 a 8/6. O všem se rozhodne ve třetí hře.

22:50. A ruská žena Maria Sharapova se již připravuje na nové turnaje.

22:40. První dávka trvala 45 minut. Do vedení se dostala s přestávkou na Sevastov, ale poté prohrála 4 hry v řadě. Byly body zlomutenisty v následujících hrách, ale žádné další přestávky nebyly. Mučila lotyšského rivala zkrácenými, ale na rozdíl od Šarapovové se s nimi Stevens často vyrovnával. Anastasia se navíc mýlila mnohem víc než před dvěma dny. Esa - 0-1, čtyřhra - 0-2, implementace bodů zlomu - 2/5 a 1/4, výstupy do sítě - 10/16 a 2/5, poměr vítězů a nevynucených chyb - 8/13 a 6/18 ... Uvidíme, co se stane dál.

22:30. Připomeňme si závod o titul první rakety světa. Dnes v ní zůstávají pouze dva soupeři - Garbinier Mugurus a Karolina Plishkova . Přesněji řečeno, Španěl již prohrál a čeká, až se Plishkova představí v New Yorku. A stačí jí dostat se do finále, pak si ponechá první řádek.

21:55. Ale na začátku srpna byla Sloane Stevens v hodnocení na 934. místě, ale díky dvěma semifinále na americkém hardu - v Torontu a Cincinnati - se vrátila do první stovky. Nyní se Američanka snaží dostat do třetího semifinále významného turnaje v řadě.

21:45. Španělé Mark a Feliciano Lopez se radují, že se dostali do semifinále čtyřhry.

21: 25. No, doslova za 10 minut na našem webu začne textové vysílání dnešního druhého zápasu, ve kterém nastoupí Sloane Stevens a Anastasia Sevastova .

21:20. Za méně než 2 hodiny si Pablo Carreno-Busta poradil se Schwartzmanem - 6: 4, 6: 4, 6: 2 a stal se prvním semifinalistou turnaje ... Poté si zahraje s vítězem dvojice Querry - Anderson.

21:00. Mimochodem, Andrei Rublev bude hrát příští týden v Budapešti v rámci zápasu play-off. ze světové skupiny Davis Cupu proti maďarskému týmu. V ruském boji jsou čtyři: Karen Khachanov, Daniil Medvedev a Konstantin Kravchuk . Úkolem je vrátit se k elitě světového tenisu.

20:45. Mezitím Pablo Carreno-Busta chrlí sety se stejným skóre - 6: 4. Stále má ještě jednu výhru, aby se stal prvním semifinalistou turnaje.

20:30. Máme tiskovou kontrolu nad porážkou Marie Šarapovové na US Open.

Bylo to skvělý závod. Co říkají o porážce Šarapovové

V Americe si vzpomínají na meldonium a v Anglii na konflikt s Wozniacki. Jak svět reagoval na Mariino zmeškané 1/4 finále US Open.

20:25. Na US Open se setkaly dvě velké šampionky - Martina Navratilova a Kim Kleisters .

20:15. Existuje rozvrh ústředního soudu na středu - zbývající čtyři čtvrtinyfinále z horní poloviny sítí. Andrey Rublev zahájí druhé spuštění proti Rafaelovi Nadalovi přibližně v 20:30 moskevského času.

20:10. Včera měl argentinský hráč Juan Martin del Potro fantastický comeback se skóre 0: 2 na sety v zápase s Dominicem Timem (1 : 6, 2: 6, 6: 1, 7: 6, 6: 4). Možná klíčovou epizodou boje byla tato na lavičce, když Juanito pozdravil svého bývalého kolegu v obchodě Murdie Fish , který zmírnil nahromaděné napětí.

20:00. Za 38 minut si Španěl poradil s Argentincem v prvním setu - 6: 4. Zůstaňte naladěni.

19:40. Oficiální US Open Twitter nám připomíná, že se brzy uvidíme Rafael Nadal a Roger Federer zůstali s jedním kolem. Souhlasí s tím ale jejich další soupeři, Juan Martin del Potro a Andrej Rublev?

19: 20. Schwarzman a Carreno-Busta se již zahřívají na centrálním kurtu. Průběh zápasu můžete sledovat v naší výsledkové tabulce.

19:00. No, připravujeme se na dnešní první čtvrtfinále. Pro Španěla Pabla Carreno-Bustu je to nejlepší úspěch na US Open a opakování výsledku na Roland Garros-2017. A Diego Schwartzman se nikdy předtím nedostal přes 3. kruh na TBSH.

18:35. Rus Andrey Rublev chápe, jak důležitý je jeho úspěch na tomto US Open, a sdílí jeho radost se všemi.

18:25. Všichni pozorovatelé slaví na US Open neuvěřitelný úspěch amerického tenisu. Nejen, že se Sam Querrey dostal do čtvrtfinále, což zlepšilo jeho rekord na domácím TBSH, ale také čtyři americké ženy postoupily do 4 různých čtvrtfinále ve dvouhře žen a za určitých okolností se semifinále může stát čistě americkým ... Poslední 4 americké ženy ve čtvrtfinále US Open byly před 15 lety.

18:15. 19letý Andrey Rublev (ve dvouhře mužů) byl jediným Rusem, který se dostal do čtvrtfinále ve všech pěti seniorských kategoriích. Jakmile byl Andrey malý a považoval jej za svého idola Rafael Nadal . A teď už vyřadil dva top 10 sejících hráčů (Dimitrov a Goffin) z US Open grid a připravuje se na boj s první raketou světa ... - jen díky samotnému Nadalovi . Bývalý vůdce světového hodnocení, Evgeny Kafelnikov , ocenil úspěch svého krajana, ale varoval ho, že je před námi ještě více práce.

Kafelnikov: Slyšel jsem, že Nadal je Rublevův idol, ale zde by měly být sympatie odloženy

18:05. Další začal, 9. denna turnaji. Všechny soudy se postupně otevírají. Všechno kromě centrální. Od dnešního dne program začíná o hodinu později. Mezitím čtvrtfinálové zápasy začínají ve třech různých čtyřhrách (mužská, ženská a smíšená čtyřhra), ale do této fáze v nich nezůstanou žádní Rusové.

Amerika versus zbytek světa. Oznámení 9. dne US Open

Dáváme vám do pozornosti rozvrh všech jednotlivých zápasů 9. herního dne US Open s historií setkání a předpovědí.

18: 00 . Ahoj všem fanouškům tenisu! Poslední grandslamový turnaj sezóny, US Open, bude pokračovat 5. září. Devátý den soutěže se utkají Venus Williams, Petra Kvitová, Sloane Stevens Anastasia Sevastova, Sam Querrie, Pablo Carreno-Busta a další. Den hry začne v 18:00 moskevského času a na centrálním hřišti v 19:00.

Playful Kiss - Playful Kiss: Full Episode 9 (Official & HD with subtitles)